Hakkımızda

Siverek Aktor Yemekçilik bölgemizde yaşayan her kesime; kaliteli yemeği ucuza satarak, hizmetin en iyisini vermek üzere açılmıştır. Her türlü kamu ya da özel kesim çalışanlarının, kısacası her kesimin gönül rahatlığı ile tercihedebilecekleri sulu yemek, lahmacun ve kebap çeşitleri menüsü ile sunumunda bir ilke imza atarak “güleryüzlü çalışan mutlu müşteri” anlayışıyla hizmet vermektedir .

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Siverek Aktor Yemekçilik günümüz Türkiye’sinde sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ürünler ile taze meyve ve sebzeler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir.

Her yeni gün farklı çeşit et ve sebze üzerine yapılan sulu yemek, lahmacun ve kebap çeşitleri menüsü ile en iyi hizmetin verildiği Siverek Aktor Yemekçilik kahvaltı ve çorba servisi de yapılmaktadır. Evlere, işyerlerine, inşaat şantiyelerine ve aklınızın gelebildiği her yere serviste sınır tanımayan Siverek Aktor Yemekçilik ; +90 506 874 81 53 numaralı telefondan yemek servisi ile sürekli hizmettedir.

Aktor Yemekçilik, Siverek`te düğün, taziye ve toplu yemek davetlerinizde güvenle tercih edebileceğiniz Hazır Yemek Fimasıdır. Kebap çeşitlerimiz işinde deneyimli aşçılarımız tarafından özenle hazırlanmakta ve davet vereceğiniz mekana en hızlı ve sıcak ekipmanlarda muhafaza edilerek misafirlerinize ikrama hazır hale getirilerek servis edilmektedir.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder Sağlıklı Günler Dileriz…

Aktor Yemekçilik